obalka 02

Gabriela nebo Dorothea

gabriela nebo dorothea

Body do pořadí ve Světovém poháru mohli biatlonisté získat v norském Oslu v Holmenkollen, která je jednou z nejznámějších sportovních arén na světě.

My jsme zde měli také své želízko v boji o velký křišťálový glóbus a celkové vítězství: Gabrielu Soukalovou. Jenže navzdory umačkaným palcům, které po minulém týdnu a zvláště nedělním závodě máme, doběhla Gábina bramborová.
Kdo se bude však na konci sezony nejvíce radovat? Zapomnětlivá bohémka z Čech nebo seriózní francouzská matka a nebo temperamentní Italka? Průběžné pořadí SP je zatím následující (po 19 z 26 závodů):1. Soukalová 883, 2. Dorinová Habertová 748, 3. Wiererová 740.

My, ale máme, své dva tipy ohledně jedniček na žebříčku ženské krásy, skoro jasné!
Kterou z těchto dvou sportovkyň byste si rádi prohlédli v našem časopise?
Piště na soutez@playboy.cz nebo hlasujte na našem Facebooku.

gabriela nebo dorothea2

Gabriela odjížděla z poslední střelby hromadného závodu na druhém místě, avšak na trati ji záhy předběhly Laura Dahlmaierová i Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová tak podruhé na šampionátu skončila na čtvrté příčce. Z vítězství se raduje Marie Dorinová Habertová. Veronika Vítková doběhla šestá a Češky tak v Oslu medaili nezískaly.

stupne vitezu dobeh

Holmenkollen je severozápadní předměstí norského hlavního města Oslo. Nachází se v městském obvodě Vestre Aker, s nadmořskou výškou 371 metrů je nejvýše položenou částí metropole. Je znám jako středisko zimních sportů.vKonaly se zde soutěže olympiády 1952, mistrovství světa v klasickém lyžování 1930, 1966, 1982 a 2011 a mistrovství světa v biatlonu 1986, 1990, 1999, 2000 a 2002.

Holmenkollen

 

 

 

 

 


©2017 Playboy.cz, All rights reserved.