PB 2018 0372

 


Předplatné 12 čísel Playboye jen za 999 Kč. Doručením do vaší schránky ušetříte 189 Kč.
Tím dostáváte 2 čísla a dárek!

Všichni noví předplatitelé a také ti, kteří si předplatné prodlužují o dalších 12 čísel, si navíc mohou vybrat jeden z hodnotných dárků!

Předplatné tištěné
Předplatné elektronické

 

ZACHYŤTE VÝJIMEČNÉ OKAMŽIKY S INSTAXEM MINI 9 OD FUJIFILMU
Dárek v hodnotě 2 190 Kč

Instantní fotografie zažívá v posledních letech boom. Není tedy divu, že Fujifilm přichází s novou verzí oblíbeného fotoaparátu, jímž je Instax mini 9. Má velice snadné ovládání, fotky velikosti kreditní karty mají ostré, živé barvy a jsou do 90 vteřin vyvolané, takže se o ně mužete hned podělit s přáteli. Základní funkce, jako automatické měření expozice nebo high-key režim, který umožňuje jasnější fotografie a perfektně se tak hodí pro portréty, jsou u nového Instax mini 9 stejné jako u jeho předchůdce Instax mini 8. Novinkou je zrcátko pro pořizování oblíbených selfies a makropředsádka pro pohodlné pořizování detailních záběrů zblízka. Vybrat si mužete mezi pěti módními barvami.

Při objednávce dvouletého předplatného uveďte prosím heslo INSTAX.

Platí pro objednání dvouletého předplatného anebo pro prodloužení současného o dva roky!

  

EXKLUZIVNÍ BUTYLKA S LOGEM PLAYBOYE
Dárek v hodnotě 349 Kč

Při objednávce celoročního předplatného uveďte prosím heslo BUTYLKA.CO JE VIZITKOU KAŽDÉHO MUŽE?
Dárek v hodnotě 1450 Kč

Naši drazí pánové, pocit, že výběr doplňku je pro vás omezený, nemusí být zcela pravdivý. Nejedno oko spočine na dřevěném vizitkovníku, se kterým zaujmete ať už na obchodní schůzce, nebo při navazování kontaktu s† krásnou slečnou při předání vizitky se svým telefonním číslem. Jaro klepe na dveře a †to je ten vhodný čas doplnit svuj outfit o †správný doplněk. A† proč ne hned dřevený, zpracovaný českýma rukama. Co kus, to originál z †Beskyd, od mladých talentovaných BEWOODEN, kteří po čtyřech letech své existence dokázali, že se ani ve světe neztratí!

Při objednávce celoročního předplatného uveďte prosím heslo BEWOODEN. www.bewooden.cz Vášeň, výkon, vitalita... PRIMULUS
Dárek v hodnotě 549 Kč

Doplnek stravy, složený z™peclive vybraných vitaminu, minerálu a™výtažku z™bylin. Jedná se o™originální ceský multivitamin, jehož úlohou je nabudit vaše libido a™zvýšit životní energii. A™stací vám k™tomu dve tablety denne. Pri objednávce celorocního predplatného uvedte prosím heslo PRIMULUS. www.primulus.cz  

 

ELEGANTNÍ FLASH DISK S ˜PODSVÍCENÝM LOGEM PLAYBOYE
Dárek v hodnotě 490 Kč

Kovový, kapacita 16 GB.

Při objednávce celoročního předplatného uveďte prosím heslo FLASH DISK.

 

SELFIE TYČ S LOGEM PLAYBOYE
Dárek v hodnotě 690 Kč

Při objednávce celoročního předplatného uveďte prosím heslo SELFIE.

banner cz playboy 222X222

© 2018 Playboy.cz. All Rights Reserved.