Ženské emoce = aprilové počasí aneb Čtyři tváře ženy

01

Co si budeme povídat. Ženské emoce jsou pro většinu z nás mužů španělská vesnice. Upřímně řečeno, někdy spíš strašidelná záležitost. Rozhodně něco, čemu je lepší se vyhnout, pokud jdou do negativa. A protože nesvítí vždycky slunce a ženy nezáří pokaždé radostí a blažeností, vyplatí se mít návod, jak zacházet s emočními bouřkami, dešti, hromobitím i vichřicí. Samozřejmě je dobré mít v malíku i zataženo a oblačno.

Co za tyto výkyvy nálad může?

Měsíční fáze spolu s menstruačním cyklem. Můžeme je jednoduše rozdělit do čtyř základních kategorií jako čtvero ročních období. Když je pochopíte, budete líp vědět, kdy s vaší drahou polovičkou řešit složité otázky, a kdy se konverzaci raději vyhnout. Pochopíte, která doba je příznivá pro žhavý sex a nové experimenty, a kdy ženu spíš jen mazlit jako plyšového medvídka. Kdy jí dát prostor a klid, a kdy naopak bude vítat společnost a aktivitu.
Menstruační cyklus ženy odpovídá zhruba čtyřem týdnům, tedy každý týden (plus minus) zastupuje jednu fázi. Fáze do sebe pozvolna přecházejí stejně jako roční období. Samotná menstruace přitom představuje období zimy. Cyklus pak „začíná“ jarem. První dva týdny, jaro a léto, jsou spíš extrovertní, podzim a zima introvertní. Je to jako v přírodě…

JARO

První týden od ukončení menstruace ženy spadá do období jara. Na jaře se vše probouzí a kvete. Vše je svěží a nové. Podobně ženy v této fázi měsíčního cyklu mají hodně mladistvé energie, jsou zkoumavé a aktivní. Ale pozor, pánové, žena má v období jara v sobě hodně „mužské“ energie. A spolu s tím víc samostatnosti a chuti se prosadit, někdy i na úkor narušení vztahů. V tomto období ženu pravděpodobně nadchnete výlety na nová místa a neotřelými překvapeními. Víc než kdy jindy má chuť na dobrodružství a poznávání nového. A to platí i v oblasti sexu. Pokud máte partnerku, právě teď bude pravděpodobně víc než kdy jindy otevřená horkým hrátkám a novinkám. A pokud chcete dívku nezávazně získat pro vášnivou noc, je toto jedno z nejlepších období. Ženy „jara“ jsou totiž často také na lovu.

LÉTO

Období léta, pokrývající zhruba druhý týden po menstruaci, je také nazýváno fází ženy – matky. Ne že by každá žena hned chtěla otěhotnět. Ovšem i to sem patří, protože žena na konci této doby ovuluje, a její tělo tak volá po oplodnění.
Většina žen se v této době zjemní, jsou příjemné v komunikaci, spontánně citlivé a diplomatické. Toto období je nejlepší pro vyjednávání o složitých (ale i jiných) tématech. Pravděpodobně se nesetkáte už s takovou neústupností a hájením vlastních zájmů, jako by tomu mohlo být v období jara. Sexuálně „ženu léta“ uchvátí, pokud cítí, že jste seriózní a je na vás spolehnutí. Hlavní roli hraje bezpečná, ochranitelská náruč solidního muže. Podvědomě totiž hledá otce svých dětí (i když si sama nic takového neuvědomuje). A chce tedy chlapa, který bude po jejím boku i zítra, pozítří, za pět i dvacet let… Nemusíte jí něco takového rovnou slibovat; důležité je, co z vás vyzařuje.

PODZIM

Podzim patřívá k jednomu z nejnáročnějších období cyklu. Jak pro ženu samotnou, tak pro její okolí. Je to týden před začátkem menstruace. A většina poznámek o náladovosti žen patří právě sem (spíš než do doby samotné menstruace).
Této fázi se říká také doba ženy – čarodějky. A patří sem jak její magicky přitažlivá část, tak tvář protivné ježibaby. Záleží na tom, nakolik má žena sama sebe ráda, i nakolik je milována a přijímána svým okolím.
To také znamená, že pokud máte takovou ženu po svém boku, pak láskyplným chápavým přístupem můžete z jedovaté protivy vykouzlit sexy čarodějku.
Žena v této době je zralá jako šťavnaté hrozny vína. Pokud je ve stresu a napjatá, projevuje se tím, čemu se u nás běžně říká PMS – premenstruační syndrom.
Žena je víc než předtím napojena na svou intuici a tvořivost, ale ustupují schopnosti logiky, jasného plánování, dodržování termínů a podobně. Ale pro nás muže je to období, kdy jsou nejvíc jiskřivé a neskutečně přitažlivé.
Když se s ní pak v této fázi milujete, jsou to zpravidla noci plné žhavé vášně, na které se vzpomíná celý život. Žena – čarodějka je mocná, uhrančivá, překvapivá. Čím silnější jste muž, tím víc otevře svá kouzla.

ZIMA

Zima představuje obraz pro období samotné menstruace. Podobně jako medvědice v zimě má žena potřebu si někam zalézt a v tichu se vnořit do tohoto období, kdy je čas naslouchat vnitřním impulzům.
Být sama se sebou. Nebýt nikým rušená. Není to doba výletů a společenských aktivit. Ani nových dobrodružství, ani pracovních výkonů. Je to doba pro klid a regeneraci.
Ženy se mohou zdát „protivné“, protože navzdory této hluboké potřebě stále chodí do práce, podávají výkony a potkávají se s lidmi. Přestože jejich tělo volá po několikadenní očistné pauze.
Nejvíc ženu v této době podpoříte, když přijmete její potřebu klidu a ne-komunikace. Případně z ní sejmete určitou zodpovědnost, kterou jinak zastává (třeba převzetím nějakého jejího úkolu).
Když si nedopřeje klid a nerespektuje útlum fyzických sil, které k této době patří, dostává se do napětí a bolesti. Pak i vztahy mohou být konfliktní.
Chcete mít klid i v zimním období? Pak dejte ženě kytku, napusťte jí horkou vanu, uvařte či objednejte večeři (můžete vyzkoušet nějaký super recept našeho šéfredaktora z rubriky Středa, jeho je tam třeba). Hlavně s ní neřešte žádné složité otázky, raději vůbec moc nemluvte. Držte ji, hlaďte ve vlasech, masírujte… Zacházejte s ní něžně jako s plyšovým medvídkem.
A pokud se ve vašich rukách dostatečně uvolní, možná se po delší době promění v sexuální průvodkyni, se kterou můžete dobývat prostor mezi nebem a zemí…

A TAK POŘÁD DOKOLA…

Zkuste pozorovat ženy kolem sebe a za čas poznáte, kdy ženu rozvášníte žhavou erotickou novinkou, a kdy naopak pohodlným domácím večerem u romantického filmu. Kdy ji vzít na akci s partou přátel, a kdy na večeři ve dvou.
Žádný návod není stoprocentní, ani tento. Proto pozorujte a udělejte si vlastní zkušenosti a závěry.

 

 

IMAGE

Kam se poděla vaše chuť?!

Dřív jste udělali první poslední, abyste využili příležitost se pomilovat. Ale stalo se něco, s čím jste asi moc nepočítali – najednou jaksi nemáte chuť... Není nutné propadat panice, protože to se čas od času stane nejen ženám, ale i mužům. Mnohým... Příčin, proč jste najednou přišli o chuť na sex, může být mnoho. Alespoň zdánlivě. Ale podle zkušeného sexuologa je možných důvodů jen pár. „Může se jednat buďto o signál nějaké choroby, o hormonální nerovnováhu, nebo o problémy v partnerském soužití,“ říká MUDr. Václav Urbánek,...
IMAGE

Léto ve víru nezávazného sexu

Než se vrhnete do víru zábavy, nabízíme jedno malé zamyšlení. Kapavka, syfilis, AIDS, hepatitida, chlamydie… jestli si myslíte, že tyto nemoci patří jen prostitutkám a homosexuálům, jste na velkém omylu. Vedoucí lékař dermatovenerologické ambulance v Praze Přemysl Procházka smutně konstatuje: „Velmi byste se divili, do jakých sociálních vrstev pohlavní choroby zasahují, kolik nešťastných osudů se před námi odehrává. Přijdou k nám i studenti, kteří se nakazili v zahraničí na studijním pobytu, mladí muži po návratu z exotické...
IMAGE

Jak jednoduše poznat, že je žena dobrá v posteli

  Pánové, blíží se léto, a tedy čas bujarých nespoutaných letních party, které nejednou končí v posteli. Ale také čas, kdy i ti nezadání často vylézají z ulity a hledají někoho pro romantické i vášnivé letní večery. Jak však poznat, která je ta pravá, která se nám v posteli promění v sexuální dračici? Je to záhada, která se dá odhalit prostřednictvím některých signálů. Stačí se pozorně dívat a svůj objekt touhy můžete prokouknout. Krátká sukýnka, vysoké podpatky a...
IMAGE

ŽENY UMÍ BÝT NEVĚRNÉ STEJNĚ JAKO MUŽI

Muži a nevěra. Jsme jí schopni, i když svou ženu milujeme a doma to funguje. Jde nám o sex a dobrodružství. Ale co naše ženy? I ony tohle umí a podobají se nám víc, než byste čekali. Obecně tradovanou pravdou je, že když zahýbáme my muži, nemusí jít o nic jiného než o sexuální rozptýlení. Žádné city, žádná láska, jen sex. Naopak o ženách se tvrdí, že sex bez lásky nepraktikují, jsou to citlivé květinky a jde jim o víc než fyzické potěšení. Jenže, pánové, je to omyl! Ženy jsou na tom s nevěrou podobně. I ženám umí jít...
IMAGE

Ženské emoce = aprilové počasí aneb Čtyři tváře ženy

Co si budeme povídat. Ženské emoce jsou pro většinu z nás mužů španělská vesnice. Upřímně řečeno, někdy spíš strašidelná záležitost. Rozhodně něco, čemu je lepší se vyhnout, pokud jdou do negativa. A protože nesvítí vždycky slunce a ženy nezáří pokaždé radostí a blažeností, vyplatí se mít návod, jak zacházet s emočními bouřkami, dešti, hromobitím i vichřicí. Samozřejmě je dobré mít v malíku i zataženo a oblačno. Co za tyto výkyvy nálad může? Měsíční fáze spolu s menstruačním cyklem. Můžeme je...
IMAGE

Lednová Playmate z roku 2015 zamotala hlavu pilotu formule 1

Štíhlá brunetka Brittny Ward, Playmate z ledna loňského roku a modelka, která dosáhla největší popularity díky focení pro Playboy a volbou Playmate, zamotala hlavu britskému jezdci formule 1 a mistru světa z roku 2009 Jensonu Buttonovi (36). Ten nemarnil čas, v prosinci minulého roku ohlásil rozchod s manželkou a už minulý týden se ukázal na veřejnosti s o jedenáct let mladší žhavou tmavovláskou.Button rozhodně nezapře svůj vyhraněný vkus na ženy. Jak jeho bývalá manželka Jessica Michibata, tak i nová známost jsou štíhlé dlouhovlasé brunetky a navíc si jsou v obličeji...
IMAGE

Až zimě konečně odzvoní… Začíná období flirtu, nespoutanosti, odhalených těl a sezonních lásek. Opravdu jaro přeje sexu?

Říká se, že na jaře se nám zapalují lýtka. Je to opravdu tak? Průzkumy ukazují, že většina lidí si to myslí. Odborníci to ale tak jednoznačně netvrdí. Jedna část je pro, druhá proti. A každá k tomu má svůj důvod.Ano, jaro sexu přeje, soudí jedna skupina. Po dlouhých zimních dnech přichází konečně teplo, ženy odkládají přebytečné vrstvy, víc se odhalují a to na muže, které vizuální pohled přivádí do nálady, působí. Do těla se jim vyplavuje víc testosteronu a touha je na světě. U žen to funguje jinak. Pohled na muže v tričku...
IMAGE

Bondáž, neboli erotické svazování.

Patří mezi nejobvyklejší a nejrozšířenější BDMS praktiky. Jde o erotickou techniku, jejímž smyslem je omezení pohyblivosti partnera nejrůznějšího stupně - od víceméně symbolického až po znehybnění totální a důvodů pro svázání submisivního partnera při milostné hře může být hned několik. Historie bondáže sahá opravdu daleko a její kořeny rostou v Japonsku. Když se řekne erotické svazování, nelze nezmínit pojem jakým je japonská bondáž. Nawa Shibari - umělecká forma, která je v Japonské kultuře rovnocenná s...
IMAGE

JAKÁ JE NEJLEPŠÍ MILENKA PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU?

Které znamení nezná slovo stud? Kdo si naopak zaslouží titul sexuální bohyně? Beranku sex baví, v erotických hrátkách je vášnivá, aktivní a vynalézavá. Ráda zkouší nové věci, nebrání se ani sexu na veřejnosti. Žena v Beranu je v posteli dominantní, muže chce mít pod sebou, touží ho ovládat. Myslí spíše na sebe. Na dlouhé předehry si nepotrpí, než se nadějete, máte kalhoty dole.   Žena v Býku sex miluje a vyžaduje ho často, je-li zamilovaná. Má ráda dlouhé a něžné milování, je romantická...
IMAGE

12 skvělých věcí, než mít ženskou na Vánoce!

Myslíte si, že nemít ženskou je na Vánoce smutné? Možná trochu ano, ale jen se zamyslete nad těmi věcmi, které můžete dělat, když jste singl a není to jen netrávit čas s tak nevděčným tvorem, jako jsou ženský, zvláště o vánocích:-) Máte volno. Mámin bramborovej salát a řízek. Svařák a ta pořádná opička po něm. Sauna. Mámina plná lednička. Nemuset se koukat na to, jak se ona tváří blbě nad vaším naprosto skvělý dárkem. Nemuset se přetvařovat nad dárkem od ní. Cukroví. Celej den před telkou v trenýrkách. Firemní...
IMAGE

Šest typů žen, od kterých utíkáme

  Jsou vlastnosti, které snad každý muž na ženě z duše nenávidí. A když pohár trpělivosti přeteče, hledají cestu, jak ze vztahu co nejrychleji vycouvat. Agentky Některé ženy se chovají jako agentky vyšetřovacích služeb. Znáte to? Procházejí svým partnerův tefon, pročítají jeho maily, chtějí vědět o každém jeho kroku. Namísto večerního cukrování zahajují výslechy. Neustálá podezíravost Vás však brzy unaví a paradoxně spíš povede k tomu, že začnete tajit víc a víc.     Matky Jedna maminka stačí, od...
IMAGE

Mužská menopauza

Jaký je svět dnešních padesátníků? Mladším mužům připadají v pohodě, mají všechno. Sedmdesátníci zase nechápou, jaký mají důvod si na něco stěžovat, mladíci!Jak se ale vidíte vy sami? Jaký je váš vnitřní svět? Na co myslíte, co řešíte, po čem toužíte? „Výzkumy ukazují, že v tomto období spadne do deprese každý druhý muž.“ Proč? Skutečně existuje mužská menopauza? Menopauza (klimakterium) je nám všeobecně známa jako období charakterizované ztrátou menstruace a produkce...
IMAGE

10. Zdravotních výhod, které nám přináší pravidelný sex

1. Častější sex má kladný vliv na náš imunitní systém "Pohlavně aktivní lidé jsou méně nemocní`, protože vy, kteří máte sex častěji, chráníte své tělo před proniknutím mikrobů, virů a dalších vetřelců do těla. Vědci z univerzity v Pensylvánii Wilkes zjistili, že vysokoškolští studenti, kteří měli sex jednou nebo dvakrát týdně, měli vyšší hladiny určité protilátky, ve srovnání se studenty, kteří měli sex méně často. Neznamená to, že ale začnete souložit a zapomene na všechny...
IMAGE

Proč ženy (ne)chtějí sex?

Obvykle se míní, že ženy chtějí sex méně a muži víc. Je však nějaký druh sexu, který ženy motivuje k tomu, aby na něj příště měly zase chuť? V každém vztahu chce bohužel jeden vždycky sex víc. Ať už vědomě, či ne, ten, kdo chce sex míň, vždy ovládá toho, kdo chce víc. V posledních sto letech bylo provedeno víc než 700 studií zabývajících se lidským sexuálním chováním a hledáním odpovědi na otázku: Proč si v sexu nerozumíme?
 Jaké je tedy prožívání sexu u mužů a jaké u žen? Mužský model...
IMAGE

Jací muži ženy vlastně přitahují?

Většina žen sice tvrdí, že je přitahují vysocí, tmaví a pohlední muží, ale nový výzkum ukázal, že tajnou touhou ženských srdcí je spíš mírně neholený "mimoň”. Co je tedy posledních průzkumů plusem na žebříčku ženských priorit při hodnocení potencionálního partenra? 1 Ačkoliv si ženy stěžují, že neoholená tvář je na omak drsná, strniště přitahuje celých 41 procent příslušnic něžného pohlaví. 2 Další překvapivé zjištění: ženy mají rády muže, kteří se...
IMAGE

Po čem touží ženy?

Je tolik věcí, které by chtěla, abyste jí udělal, nebo naopak tolik, které chce abyse opomněl. Máte o nich vůbec tušení? Víte, jaká jsou její sexuální tajemství, po kterých touží, ale nemá dost odvahy, aby vás o jejich splnění požádala? Ačkoli jsou ženy obecně sdílnější než jejich mužské protějšky, se sdílením svých sexuálních představ mají často problémy. Měli byste proto svou partnerku neustále povzbuzovat, aby vám sdělovala, co chce, a co ne. Než se vám ovšem podaří prolomit komunikační bariéry,...
IMAGE

Podzim je prý zabiják sexu? Opak je pravdou!

Většina si myslí, že sex si užíváme jen přes léto a na podzim už jen pracujeme a všechno skončilo. Nejlepší čas na sex je podle mnohých na podzim. Je dřív tma, je chladno, a tím pádem o důvod víc pro vzájemné zahřívání. A ještě jako bonus: Na podzim prý ženy vypadají mnohem více sexy! V chladných dnech nemáte moc chuti chodit ven, je nevlídně, větrno, a tak je ideální chvilka na to, vlézt si do postele a vzájemně se zahřívat. Využít můžete i toho, že je delší dobu tma. Večer se dříve stmívá a ráno...
IMAGE

Pánové, víte, co ovlivňuje ženskou sexuální touhu?

Podle nedávného průzkumu, jehož výsledky byly uveřejněny v časopise Archives of Internal Medicine, trpí nedostatečnou sexuální touhou každá třetí žena. Nejspíš i proto došlo k nedávnému scvhálení schválení nového léku (tzv. Viagra pro ženy) na posílení ženské sexuální. http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/378073-urady-schvalily-viagru-pro-zeny-ma-vedlejsi-ucinky.html Ale ani jeho prodej jeho pouhé používání všechny nespasí, stejně jako to nedělá stejný dávno dostupný lék pro muže. Hlavní problém, proč ženy,...
IMAGE

Po čem muži touží

Přitahují vás její prsa? Nebo snad zadek? Nebo se nejdřív díváte na nohy? Každý muž dává na ženském těle přednost jiné partii. TADY JE NĚKOLIK POSTŘEHŮ, PODLE NICHŽ POZNÁTE, DO JAKÉ SKUPINY PATŘÍTE. A K TOMU PÁR RAD, JAK TOHO VYUŽÍT…   PRAHNETE PO PEVNÉM TĚLE Její pevné telo (nikoli však prehnane svalnaté) se vašemu mužství jeví jako perfektní stroj na rození detí. Symbolizuje mládí, zdraví, kvalitní geny, sílu aschopnost prežít. Muži casto prirovnávají ženy ke kockám amá to své biologické...
IMAGE

Buďte sexy v každé poloze

Návod, jak si dokonale užít milostných hrátek, aniž si jeden na druhém všímáme tělesných neduhů. Nemáte tak pevné svaly, jak byste si přál? Bojíte se, že ji odpudí vyhřezlé špeky, okrasný tukový prstenec a povadlé panděro? Žádnou paniku. Náš průvodce nouzovými pozicemi vám umožní prožívat noci plné vášně a vaše milenka se přitom bude cítit jako v Adonisově náručí. A dlouhodobý plán zajistí, že až se příště vrátí pro nášup, budete vypadat mnohem lépe.   //Zmenšete zadek TECHNIKA Lehněte si...
IMAGE

Co zabíjí sex

O tom, že erotika je hlavním motorem lásky, víme všichni, pochybnosti má málokdo. Erotika ale není vždycky něčím přirozeně samozřejmým ani ničím, co by existovalo jednou provždy a napořád. Erotika je riziková, zranitelná, stresující i problémová. Navíc ji muži prožívají v jiném životním a fyziologickém vzorci než ženy. Nejčastěji se tento vzorec rozlišuje jako lineární – u mužů – a kruhový – u žen.  Neznamená to nic jiného, než že mužské libido směřuje lineárně a přímočaře k cíli – k...

 

 


©2017 Playboy.cz, All rights reserved.