Buďte sexy v každé poloze

budte sexy v kazde poloze

Návod, jak si dokonale užít milostných hrátek, aniž si jeden na druhém všímáme tělesných neduhů.

Nemáte tak pevné svaly, jak byste si přál? Bojíte se, že ji odpudí vyhřezlé špeky, okrasný tukový prstenec a povadlé panděro? Žádnou paniku. Náš průvodce nouzovými pozicemi vám umožní prožívat noci plné vášně a vaše milenka se přitom bude cítit jako v Adonisově náručí. A dlouhodobý plán zajistí, že až se příště vrátí pro nášup, budete vypadat mnohem lépe.

 

//Zmenšete zadek

TECHNIKA
Lehněte si za ni v pozici „lžička“ (oba na boku, ona zadečkem k vašemu penisu). Jeden druhého se přidržujte, abyste měli oporu. Pronikejte v různém rytmu a různě hluboko.

Okamžitý účinek: Udrží váš předimenzovaný zadek z dosahu očí i mysli.
Proč to chcete: Většina žen považuje zadek u muže za velice důležitý, v žebříčku tělesné atraktivnosti je hned po očích, tváři a úsměvu.
Jak to funguje: Existuje málo pozic, při nichž hrozí, že by si žena všimla vaší zadnice. Ale na rozdíl od misionářské polohy jí tahle ani nedovolí, aby vaše půlky popadla do rukou.
Bonus pro vás: Skvělá pozice pro experimentování a střídání různých rytmů průniku, protože neztrácíte energii držením vlastní hmotnosti. Zkuste střídat různé průniky: tři mělké a jeden rychlý záraz, pak pět mělkých a jeden hluboký, sedm mělkých a jeden hluboký a nakonec devět mělkých a jeden tvrdý, roztouženě očekávaný náraz na plný plyn. Pak pokračujte obráceně od devíti k jedné.
Bonus pro ni: Tahle pozice funguje jako převodovka vaší sebekontroly a vytrvalosti. S její pomocí byste měl nejprve přivést k vyvrcholení partnerku, zatímco si necháte v zásobě dost energie, abyste si později dopřál přesnou trefu do vlastní branky.
A propříště... Tvář, úsměv nebo oči změníte jen stěží. Ale tlustý zadek můžete transformovat snadno. Abyste to zvládl, potřebujete aerobní trénink různé intenzity: minimálně 30 minut veslování, jízdy na kole nebo běhu alespoň čtyřikrát týdně. V posilovně se věnujte zejména zakopávání se zátěží.

 

//Přidejte výšku

TECHNIKA
Sedíte na kraji postele a máte ji usazenou na klíně čelem k sobě. Ona se podpírá pažemi o vaše stehna a naklání se dozadu.

Okamžitý účinek: Zamaskuje malý vzrůst.
Proč to chcete: Ženy považují podle výzkumů malou postavu za nepatrně menší vadu na kráse než předčasnou ejakulaci. Takže pár centimetrů navíc může přijít celkem vhod.
Jak to funguje: Vsedě zamaskujete jakýkoli výškový rozdíl.
Bonus pro vás: Sednete si a relaxujete. Ona se vlastní vahou na vás vrtí, čímž se váš žalud tře o její vaginální stěnu. Navíc se ústy dostanete celkem pohodlně k jejím ňadrům. A to je fajn.
Bonus pro ni: Tato pozice jí umožňuje dráždit klitoris o vaši pánevní kost, takže může sama kontrolovat intenzitu i hloubku pronikání. Navíc prsa jsou druhou nejcitlivější erotogenní zónou (po klitorisu), nezapomínejte proto na orální dráždění.
A propříště... Chcete-li maximalizovat svoji výšku, trénujte zádové svalstvo. Když udrží páteř neustále zpříma, přidá vám pár centimetrů. Zkuste tohle: vezměte pár jednokilových činek a klekněte si na podložku. Nechte paže podél těla, nakloňte se lehce dopředu (záda držte rovně) a napněte břišní svaly. Teď, s pažemi nataženými a dlaněmi mířícími k zemi, pomalu zvedejte činky před sebe, až budou na úrovni ramen. V této poloze chvíli vydržte a pak se pomalu vracejte zátěží do počáteční pozice.

 

//Maskujte nehezká záda

TECHNIKA
Ona leží tváří dolů s nohama u sebe, vy jste na ní. Podpíráte se lokty a nohy máte podél jejího těla.

Okamžitý účinek: Porost na zádech ani akné nejsou vidět.
Proč to chcete: Některé ženy považují srst na zádech za odpudivou. Vředy jsou dokonce ještě větším nepřítelem vášně.
Jak to funguje: Je připíchnutá k posteli, takže nemůže registrovat porost, kterým vás příroda obdařila.
Bonus pro vás: Nemusíte plýtvat energií na udržení vlastní hmotnosti a můžete se soustředit jen na svou rozkoš. Zároveň jí poskytnete spoustu tělesného kontaktu, což bude vás oba víc stimulovat. Když ji sevřete mezi nohama, významně se zvýší intenzita tření.
Bonus pro ni: Je vmáčknutá mezi vás a postel a to jí poskytuje naprostou tělesnou stimulaci. Šance, že dosáhne orgasmu, se zvyšuje.
A propříště... Pokud vás (nebo ji) otravují chlupy na zádech, máte dvě možnosti: buď si najdete dívku ze zbylého procenta populace, nebo můžete problém jednou provždy vyřešit návštěvou některé kliniky estetické medicíny. Laserová depilace to vyřeší.

 

//Vykrmte čiperu

TECHNIKA

Osvojte si psí pozici zezadu. Partnerka má hrudník úplně dole a zadeček vystrčený do vzduchu. Polohu můžete vylepšit sexuální pomůckou ze série Loverator, kterou jsme už několikrát v Playboyi propagovali.

Okamžitý účinek: Ihned vám ztloustne.
Proč to chcete: Tenký penis figuruje na prvním místě mezi věcmi, které ženy zaručeně odrazují. A velký penis navíc patří mezi největší mužská přání. Alespoň se to říká.
Jak to funguje: Tato pozice protáhne prostor ve vagině, takže až sevře váš penis, bude se jí zdát silnější.
Bonus pro vás: Vaše tělo má oporu a vy si díky tomu užíváte maximální svobodu pohybu plus snadný a kontrolovatelný tlak směrem nahoru na přední vaginální stěnu. Víc si užijete. Úhel pronikání znamená, že se penisu dostane víc tření.

Bonus pro ni: Otevřené pozice zezadu jsou dobré pro zásah bodu G na přední stěně vaginy. Varlata budou rytmicky narážet do jejího klitorisu, což budete oba vnímat jako mimořádně sexy.
A propříště... Zaprvé, zbytečně se nestresujte. Průměrný penis (délka 14 cm) má při erekci v obvodu 11 cm. Urologové tvrdí, že co získáte na délce, ztrácíte na šířce. Pro trvalejší rozšíření potřebuje vaše mužská chlouba dostatečný přísun krve. To znamená, že musíte pravidelně cvičit, zahodit cigarety a dostat hladinu cholesterolu pod kontrolu. Z výzkumů vyplývá, že čím nižší hladinu HDL cholesterolu muž má, tím vyšší riziko impotence mu hrozí. HDL je dobrý cholesterol, který odstraňuje sajrajt z ucpaných tepen, čímž zlepšuje prokrvení vaší oblíbené končetiny. Pokud máte problémy s hlubokým pronikáním, možná se můžete pochlubit „pubickým polštářem“, špekem kolem základny penisu. Další dobrý důvod začít cvičit.

 

//Ramena jako vazoun

TECHNIKA
Klečíte nad ní. Ona zdvihne nohy a opře je o jedno z vašich ramen. Vy se na ni tisknete.

Okamžitý účinek: Budete se cítit jako pořádný chlap s udělanými rameny.
Proč to chcete: Úzká ramínka ženy příliš nevzrušují. Silná ramena a hrudník naopak považují za nejatraktivnější mužský rys hned po očích, tváři, úsměvu a zadku. Jak to funguje: Protože se jí dostává detailního pohledu na vaše ramena (navíc malinko ze strany), zdají se širší.
Bonus pro vás: Tahle pozice vám umožní hlubší průnik – a to je pro muže důležité. Čím hlouběji se penis dostane do vaginy, tím víc se dráždí senzitivní oblast kolem žaludu.
Bonus pro ni: Pokud jí stlačíte nohy (aby to bylo pohodlné!), proniknete hlouběji a lépe se dostanete k jejímu klitorisu.
A propříště... Ramenním svalům prospívá mnoho cviků, nejlépe ovšem postranní zdvihy. Postavte se s pažemi volně spuštěnými podél těla. V každé ruce držte činku a lehce pokrčte lokty. Ramena jsou vzadu, hrudník vypnutý a záda rovná s mírným náklonem dopředu. Nohy rozkročte na šíři ramen. Pomalu upažte, až se činky dostanou na úroveň ramen. Následuje pauza a pak opět dolů, lokty stále lehce ohnuté.

 

//Skryjte holou pravdu

TECHNIKA
Ležíte na zádech a ona na vás sedí. Opírá se přitom o chodidla, nikoli o kolena.

Okamžitý účinek: Zamaskuje pleš.
Proč to chcete: Nezdá se, že by pleš ženy příliš znepokojovala. V průzkumech končí mezi fyzickými nedostatky na posledním místě. Ztráta vlasů je však na druhém místě mezi mužskými komplexy. Hned po velikosti penisu.
Jak to funguje: Nezáleží na tom, jak se vaše partnerka kroutí, svíjí a vrtí v extázi. Vaše kopule je pěkně v bezpečí z dohledu.
Bonus pro vás: Tato pozice skýtá muži mimořádnou rozkoš – hlavně když se její zvlhlá perineální oblast (mezi vaginou a análním otvorem) tře o jeho genitálie. Vaše ruce dostanou prostor, aby si hrály s partnerčinými ňadry. A pokaždé, když dosedne na váš penis, dostanete se pěkně hluboko a pocítíte mimořádné tření. Bonus pro ni: Jsou jenom dvě pozice, které umožňují snadnou stimulaci klitorisu: tato a laterální (vedle sebe).
A propříště... Pokud se vaše vlasová linie dala na ústup, nejlepší je pořídit si krátký sestřih. Dlouhé vlasy jsou největší chybou, protože zatěžují kořínky.

 

//Pryč s panděrem

TECHNIKA
Ležíte na zádech, ona nad vámi klečí. Tentokrát ale obráceně, dívá se na vaše nohy.

Okamžitý účinek: Vaše břicho je zcela z dohledu.
Proč to chcete: Moderní ženy si dávají záležet, aby našly partnera, který je fit a sexy. Symbol mužství prezentovaný médii se totiž mění. Proto tato pozice, která udrží vaši partnerku v blažené nevědomosti, dokud se zase nedostanete do formy.
Jak to funguje: Jakmile se k vám otočí zády a svůj zadeček svěří do vašich rukou, může se chytit jen méně tučných částí vašeho těla. Partie, kde potřebujete shodit pár cenťáků, se schová pod její delikátní zadeček.
Bonus pro vás: Je to skvělá pozice pro stimulaci uzdičky, která je nejcitlivější částí penisu. Navíc se vám naskytne nádherný výhled, který je obvykle vyhrazen jen pro kameramany pornofilmů.
Bonus pro ni: Dostane pod kontrolu rychlost a hloubku penetrace, takže se orgasmus dostaví dřív.
A propříště... Břišní svaly nejlépe zpevníte pomocí lehů-sedů. Také si můžete lehnout na podložku a pomalu přitahovat kolena k hrudníku. Krátce vydržte, pak nohy vraťte do výchozí polohy.

 

  

IMAGE

Kam se poděla vaše chuť?!

Dřív jste udělali první poslední, abyste využili příležitost se pomilovat. Ale stalo se něco, s čím jste asi moc nepočítali – najednou jaksi nemáte chuť... Není nutné propadat panice, protože to se čas od času stane nejen ženám, ale i mužům. Mnohým... Příčin, proč jste najednou přišli o chuť na sex, může být mnoho. Alespoň zdánlivě. Ale podle zkušeného sexuologa je možných důvodů jen pár. „Může se jednat buďto o signál nějaké choroby, o hormonální nerovnováhu, nebo o problémy v partnerském soužití,“ říká MUDr. Václav Urbánek,...
IMAGE

Léto ve víru nezávazného sexu

Než se vrhnete do víru zábavy, nabízíme jedno malé zamyšlení. Kapavka, syfilis, AIDS, hepatitida, chlamydie… jestli si myslíte, že tyto nemoci patří jen prostitutkám a homosexuálům, jste na velkém omylu. Vedoucí lékař dermatovenerologické ambulance v Praze Přemysl Procházka smutně konstatuje: „Velmi byste se divili, do jakých sociálních vrstev pohlavní choroby zasahují, kolik nešťastných osudů se před námi odehrává. Přijdou k nám i studenti, kteří se nakazili v zahraničí na studijním pobytu, mladí muži po návratu z exotické...
IMAGE

Jak jednoduše poznat, že je žena dobrá v posteli

  Pánové, blíží se léto, a tedy čas bujarých nespoutaných letních party, které nejednou končí v posteli. Ale také čas, kdy i ti nezadání často vylézají z ulity a hledají někoho pro romantické i vášnivé letní večery. Jak však poznat, která je ta pravá, která se nám v posteli promění v sexuální dračici? Je to záhada, která se dá odhalit prostřednictvím některých signálů. Stačí se pozorně dívat a svůj objekt touhy můžete prokouknout. Krátká sukýnka, vysoké podpatky a...
IMAGE

ŽENY UMÍ BÝT NEVĚRNÉ STEJNĚ JAKO MUŽI

Muži a nevěra. Jsme jí schopni, i když svou ženu milujeme a doma to funguje. Jde nám o sex a dobrodružství. Ale co naše ženy? I ony tohle umí a podobají se nám víc, než byste čekali. Obecně tradovanou pravdou je, že když zahýbáme my muži, nemusí jít o nic jiného než o sexuální rozptýlení. Žádné city, žádná láska, jen sex. Naopak o ženách se tvrdí, že sex bez lásky nepraktikují, jsou to citlivé květinky a jde jim o víc než fyzické potěšení. Jenže, pánové, je to omyl! Ženy jsou na tom s nevěrou podobně. I ženám umí jít...
IMAGE

Ženské emoce = aprilové počasí aneb Čtyři tváře ženy

Co si budeme povídat. Ženské emoce jsou pro většinu z nás mužů španělská vesnice. Upřímně řečeno, někdy spíš strašidelná záležitost. Rozhodně něco, čemu je lepší se vyhnout, pokud jdou do negativa. A protože nesvítí vždycky slunce a ženy nezáří pokaždé radostí a blažeností, vyplatí se mít návod, jak zacházet s emočními bouřkami, dešti, hromobitím i vichřicí. Samozřejmě je dobré mít v malíku i zataženo a oblačno. Co za tyto výkyvy nálad může? Měsíční fáze spolu s menstruačním cyklem. Můžeme je...
IMAGE

Lednová Playmate z roku 2015 zamotala hlavu pilotu formule 1

Štíhlá brunetka Brittny Ward, Playmate z ledna loňského roku a modelka, která dosáhla největší popularity díky focení pro Playboy a volbou Playmate, zamotala hlavu britskému jezdci formule 1 a mistru světa z roku 2009 Jensonu Buttonovi (36). Ten nemarnil čas, v prosinci minulého roku ohlásil rozchod s manželkou a už minulý týden se ukázal na veřejnosti s o jedenáct let mladší žhavou tmavovláskou.Button rozhodně nezapře svůj vyhraněný vkus na ženy. Jak jeho bývalá manželka Jessica Michibata, tak i nová známost jsou štíhlé dlouhovlasé brunetky a navíc si jsou v obličeji...
IMAGE

Až zimě konečně odzvoní… Začíná období flirtu, nespoutanosti, odhalených těl a sezonních lásek. Opravdu jaro přeje sexu?

Říká se, že na jaře se nám zapalují lýtka. Je to opravdu tak? Průzkumy ukazují, že většina lidí si to myslí. Odborníci to ale tak jednoznačně netvrdí. Jedna část je pro, druhá proti. A každá k tomu má svůj důvod.Ano, jaro sexu přeje, soudí jedna skupina. Po dlouhých zimních dnech přichází konečně teplo, ženy odkládají přebytečné vrstvy, víc se odhalují a to na muže, které vizuální pohled přivádí do nálady, působí. Do těla se jim vyplavuje víc testosteronu a touha je na světě. U žen to funguje jinak. Pohled na muže v tričku...
IMAGE

Bondáž, neboli erotické svazování.

Patří mezi nejobvyklejší a nejrozšířenější BDMS praktiky. Jde o erotickou techniku, jejímž smyslem je omezení pohyblivosti partnera nejrůznějšího stupně - od víceméně symbolického až po znehybnění totální a důvodů pro svázání submisivního partnera při milostné hře může být hned několik. Historie bondáže sahá opravdu daleko a její kořeny rostou v Japonsku. Když se řekne erotické svazování, nelze nezmínit pojem jakým je japonská bondáž. Nawa Shibari - umělecká forma, která je v Japonské kultuře rovnocenná s...
IMAGE

JAKÁ JE NEJLEPŠÍ MILENKA PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU?

Které znamení nezná slovo stud? Kdo si naopak zaslouží titul sexuální bohyně? Beranku sex baví, v erotických hrátkách je vášnivá, aktivní a vynalézavá. Ráda zkouší nové věci, nebrání se ani sexu na veřejnosti. Žena v Beranu je v posteli dominantní, muže chce mít pod sebou, touží ho ovládat. Myslí spíše na sebe. Na dlouhé předehry si nepotrpí, než se nadějete, máte kalhoty dole.   Žena v Býku sex miluje a vyžaduje ho často, je-li zamilovaná. Má ráda dlouhé a něžné milování, je romantická...
IMAGE

12 skvělých věcí, než mít ženskou na Vánoce!

Myslíte si, že nemít ženskou je na Vánoce smutné? Možná trochu ano, ale jen se zamyslete nad těmi věcmi, které můžete dělat, když jste singl a není to jen netrávit čas s tak nevděčným tvorem, jako jsou ženský, zvláště o vánocích:-) Máte volno. Mámin bramborovej salát a řízek. Svařák a ta pořádná opička po něm. Sauna. Mámina plná lednička. Nemuset se koukat na to, jak se ona tváří blbě nad vaším naprosto skvělý dárkem. Nemuset se přetvařovat nad dárkem od ní. Cukroví. Celej den před telkou v trenýrkách. Firemní...
IMAGE

Šest typů žen, od kterých utíkáme

  Jsou vlastnosti, které snad každý muž na ženě z duše nenávidí. A když pohár trpělivosti přeteče, hledají cestu, jak ze vztahu co nejrychleji vycouvat. Agentky Některé ženy se chovají jako agentky vyšetřovacích služeb. Znáte to? Procházejí svým partnerův tefon, pročítají jeho maily, chtějí vědět o každém jeho kroku. Namísto večerního cukrování zahajují výslechy. Neustálá podezíravost Vás však brzy unaví a paradoxně spíš povede k tomu, že začnete tajit víc a víc.     Matky Jedna maminka stačí, od...
IMAGE

Mužská menopauza

Jaký je svět dnešních padesátníků? Mladším mužům připadají v pohodě, mají všechno. Sedmdesátníci zase nechápou, jaký mají důvod si na něco stěžovat, mladíci!Jak se ale vidíte vy sami? Jaký je váš vnitřní svět? Na co myslíte, co řešíte, po čem toužíte? „Výzkumy ukazují, že v tomto období spadne do deprese každý druhý muž.“ Proč? Skutečně existuje mužská menopauza? Menopauza (klimakterium) je nám všeobecně známa jako období charakterizované ztrátou menstruace a produkce...
IMAGE

10. Zdravotních výhod, které nám přináší pravidelný sex

1. Častější sex má kladný vliv na náš imunitní systém "Pohlavně aktivní lidé jsou méně nemocní`, protože vy, kteří máte sex častěji, chráníte své tělo před proniknutím mikrobů, virů a dalších vetřelců do těla. Vědci z univerzity v Pensylvánii Wilkes zjistili, že vysokoškolští studenti, kteří měli sex jednou nebo dvakrát týdně, měli vyšší hladiny určité protilátky, ve srovnání se studenty, kteří měli sex méně často. Neznamená to, že ale začnete souložit a zapomene na všechny...
IMAGE

Proč ženy (ne)chtějí sex?

Obvykle se míní, že ženy chtějí sex méně a muži víc. Je však nějaký druh sexu, který ženy motivuje k tomu, aby na něj příště měly zase chuť? V každém vztahu chce bohužel jeden vždycky sex víc. Ať už vědomě, či ne, ten, kdo chce sex míň, vždy ovládá toho, kdo chce víc. V posledních sto letech bylo provedeno víc než 700 studií zabývajících se lidským sexuálním chováním a hledáním odpovědi na otázku: Proč si v sexu nerozumíme?
 Jaké je tedy prožívání sexu u mužů a jaké u žen? Mužský model...
IMAGE

Jací muži ženy vlastně přitahují?

Většina žen sice tvrdí, že je přitahují vysocí, tmaví a pohlední muží, ale nový výzkum ukázal, že tajnou touhou ženských srdcí je spíš mírně neholený "mimoň”. Co je tedy posledních průzkumů plusem na žebříčku ženských priorit při hodnocení potencionálního partenra? 1 Ačkoliv si ženy stěžují, že neoholená tvář je na omak drsná, strniště přitahuje celých 41 procent příslušnic něžného pohlaví. 2 Další překvapivé zjištění: ženy mají rády muže, kteří se...
IMAGE

Po čem touží ženy?

Je tolik věcí, které by chtěla, abyste jí udělal, nebo naopak tolik, které chce abyse opomněl. Máte o nich vůbec tušení? Víte, jaká jsou její sexuální tajemství, po kterých touží, ale nemá dost odvahy, aby vás o jejich splnění požádala? Ačkoli jsou ženy obecně sdílnější než jejich mužské protějšky, se sdílením svých sexuálních představ mají často problémy. Měli byste proto svou partnerku neustále povzbuzovat, aby vám sdělovala, co chce, a co ne. Než se vám ovšem podaří prolomit komunikační bariéry,...
IMAGE

Podzim je prý zabiják sexu? Opak je pravdou!

Většina si myslí, že sex si užíváme jen přes léto a na podzim už jen pracujeme a všechno skončilo. Nejlepší čas na sex je podle mnohých na podzim. Je dřív tma, je chladno, a tím pádem o důvod víc pro vzájemné zahřívání. A ještě jako bonus: Na podzim prý ženy vypadají mnohem více sexy! V chladných dnech nemáte moc chuti chodit ven, je nevlídně, větrno, a tak je ideální chvilka na to, vlézt si do postele a vzájemně se zahřívat. Využít můžete i toho, že je delší dobu tma. Večer se dříve stmívá a ráno...
IMAGE

Pánové, víte, co ovlivňuje ženskou sexuální touhu?

Podle nedávného průzkumu, jehož výsledky byly uveřejněny v časopise Archives of Internal Medicine, trpí nedostatečnou sexuální touhou každá třetí žena. Nejspíš i proto došlo k nedávnému scvhálení schválení nového léku (tzv. Viagra pro ženy) na posílení ženské sexuální. http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/378073-urady-schvalily-viagru-pro-zeny-ma-vedlejsi-ucinky.html Ale ani jeho prodej jeho pouhé používání všechny nespasí, stejně jako to nedělá stejný dávno dostupný lék pro muže. Hlavní problém, proč ženy,...
IMAGE

Po čem muži touží

Přitahují vás její prsa? Nebo snad zadek? Nebo se nejdřív díváte na nohy? Každý muž dává na ženském těle přednost jiné partii. TADY JE NĚKOLIK POSTŘEHŮ, PODLE NICHŽ POZNÁTE, DO JAKÉ SKUPINY PATŘÍTE. A K TOMU PÁR RAD, JAK TOHO VYUŽÍT…   PRAHNETE PO PEVNÉM TĚLE Její pevné telo (nikoli však prehnane svalnaté) se vašemu mužství jeví jako perfektní stroj na rození detí. Symbolizuje mládí, zdraví, kvalitní geny, sílu aschopnost prežít. Muži casto prirovnávají ženy ke kockám amá to své biologické...
IMAGE

Buďte sexy v každé poloze

Návod, jak si dokonale užít milostných hrátek, aniž si jeden na druhém všímáme tělesných neduhů. Nemáte tak pevné svaly, jak byste si přál? Bojíte se, že ji odpudí vyhřezlé špeky, okrasný tukový prstenec a povadlé panděro? Žádnou paniku. Náš průvodce nouzovými pozicemi vám umožní prožívat noci plné vášně a vaše milenka se přitom bude cítit jako v Adonisově náručí. A dlouhodobý plán zajistí, že až se příště vrátí pro nášup, budete vypadat mnohem lépe.   //Zmenšete zadek TECHNIKA Lehněte si...
IMAGE

Co zabíjí sex

O tom, že erotika je hlavním motorem lásky, víme všichni, pochybnosti má málokdo. Erotika ale není vždycky něčím přirozeně samozřejmým ani ničím, co by existovalo jednou provždy a napořád. Erotika je riziková, zranitelná, stresující i problémová. Navíc ji muži prožívají v jiném životním a fyziologickém vzorci než ženy. Nejčastěji se tento vzorec rozlišuje jako lineární – u mužů – a kruhový – u žen.  Neznamená to nic jiného, než že mužské libido směřuje lineárně a přímočaře k cíli – k...

 

 


©2017 Playboy.cz, All rights reserved.